Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


«Такси для донора». Как работает акция по бесплатному проезду доноров в банки крови в Днепре

«Такси для донора» — акция с таким названием стартовала в начале недели в семи городах Украины. Днепре, Киеве, Львове, Одессе, Полтаве, Запорожье.

Акция действует для того, чтобы во время карантина ни один украинец не умер от недостатка крови, сообщает Суспільне (далее — УКР.).

Зареєструвавшись на сайті Донор. ЮА та домовившись на конкретний час, донор отримує промокод на 120 гривень, які зможе використати на поїздку до банку крові, а також промокод на 120 гривень, щоб повернутись назад.

Руслан Бондарук – вчитель історії. Вирішив здати кров вперше в житті. Викликав таксі, машина під’їхала за кілька хвилин.

«Я вперше везу донора, ще не було таких заказів. Так це дуже важливо, сам був донором. Для багатьох людей потрібна кров. Працює це як: пасажиру приходить промокод, він коли замовляє машину вводить цей промокод в програмі, з нього не знімаються гроші за поїздку. Так само і мені приходять на електронний гаманець кошти від компанії», – каже водій Іван.

Промокод спрацював, але поїздка коштувала 128 гривень: 120 – коштом промокоду, 8 гривень – списали з картки Руслана.

Біля реєстратури йому виміряли температуру. На кожному поверсі є флакони з антисептиками. Руслана зареєстрували в базі, провели всі необхідні тести та опитування, напоїли чаєм з печивом. Після впустили до зали де забирають кров.

«Ця ідея була вже давно. Але зараз просто з’явилось дуже багато вільного часу. Очікування і враження, в цілому, вони співпадають. Тобто абсолютно ніякого дискомфорту чи проблем, це абсолютно процес комфортний. Цілком нормально, політ нормальний», – каже донор Руслан Бондарук.

Заступниця головного лікаря Валентина Кащак говорить, що донорів зараз поменшало, але попри скасування планових операцій у зв’язку з карантином в лікарнях міста потреба в донорській крові є завжди.

«Складності виникли у зв’язку з тим, що зменшилась кількість донорів. Донори не можуть доїжджати до нас вільно, так як доїжджали раніше, але якщо потрібно, то донори якось доїжджають», – сказала лікарка.

Координаторка проєкту Донор.ЮА Вікторія Іванова розповіла про умови акції.

«Люди, які навіть здорові і хотіли б, вони не мають цієї можливості, для цього фундація “Варто жити” разом з UKLON та WOG ініціювали цю можливість. Компанія UKLON надає 20 тисяч спеціальних промокодів, а компанія WOG надає пальне, для того щоб донори могли доїхати до центру крові і повернутися додому, скориставшись безкоштовно таксі», – сказала координаторка асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова.

Для того, щоб долучитись до акції “Таксі для донора”, потрібно на сайті Донор.ЮА зайти в особистий кабінєт, або зареєструватись та запланувати конкретний час.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Высадить деревья и поблагодарить бойцов. Днепр присоединится к всеукраинской акции «Аллея свободных людей»
В центре Днепра расставили капканы
Какой вес имеет независимость: днепряне «взвешивали» ценности на весах
В Днепре пройдет акция «НІ! Виборам за законом Януковича»
У днепрян будут спрашивать, за что они любят свой город