Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Институт «Республика» формирует карту развития громады в Петриковской ОТГ

Институт «Республика» и Всеукраинская инициатива «Активная Громада» приглашают жителей и жительниц Петриковской ОТГ Днепропетровской области поделиться своим видением решения проблем громады и ее развития (далее — УКР.).

Карта розвитку громади – будуємо майбутнє нашої громади разом!

Часто ми віримо, що ефективний розвиток громади почнеться коли на виборах переможуть найкращі кандидати та реалізують свою програму. Насправді ж мешканці самі повинні вирішити, якою вони хочуть бачити свою громаду, запропонувати кандидатам пропозиції щодо її розвитку та контролювати їх виконання. Для цього регіональні координатори ВІ “Активна Громада” знову збирають пропозиції від мешканців об’єднаних територіальних громад! На їх основі буде сформована “Карта розвитку громади”.

ЩО: збір пропозицій до “Карти розвитку громади” у Петриківській ОТГ

Збір інформації триває: до 15 червня 2020 року

Надати свої пропозиції: https://forms.gle/YAomu4FxWHGghyda7

Запрошуємо мешканців/-ок всієї Петриківської ОТГ висловити свої думки про подальший розвиток громади, не оминаючи увагою всі населені пункти громади: Петриківку, Хутірське, Кулішеве, Сотницьке, Малу Петриківку.

Карта розвитку громади – програма, яка містить перелік пропозицій від УСІХ ОХОЧИХ висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ. Координатори систематизували всі подані ідеї, передали напрацювання політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах і відслідкували виконання цих пропозицій.

Проект “Задай курс владі” в рамках якого і буде сформовано “Карта розвитку громади” продовжується у 50-ти ОТГ і ми запрошуємо всіх охочих долучатися до цього процесу! 

Пропозиції мешканців громад можуть стосуватися найрізноманітніших питань та проблем, які потрібно вирішити. Наведемо декілька прикладів:

  • розвиток інфраструктури;
  • підтримка культурних проєктів;
  • надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
  • розвиток житлово-комунального господарства;
  • розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
  • вирішення екологічних питань;
  • сприяння розвитку ОСББ;

Поспішайте надати свої пропозиції та ідеї!

Пізніше відбудуться онлайн-обговорення пропозицій і ідей з мешканцями/-ками громади для формування остаточного варіанту Карти розвитку громади. 

Давайте будувати майбутнє наших громад разом! 

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти: регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі Дмитро Чернишов, тел. 050-802-22-89, ел. пошта dnipro.inres@gmail.com

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Трансформація ЦНАП РДА та розвиток мережі ЦНАП: чи стануть адмінпослуги ще доступнішими?
В 2020 году в Днепропетровской области создали 5 ОТГ
ОТГ Днепропетровщины представили свои инвестиционные проекты на региональном форуме
Как в объединенных громадах Днепропетровщины внедряют молодежные инициативы
Жителей ОТГ Днепропетровщины приглашают присоединиться к Школе состоятельных громад