Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Общественные активисты ознакомились с онлайн-инструментами для командной работы

12 мая 2020 года Центр «Тамариск» продолжил обучение для студентов «Школы информирования и коммуникаций». На этот раз это был мастер-класс «Онлайн инструменты для командной работы» (далее — УКР.).

Тренер — фасилітатор  Наталія Стаднічук розповіла учасникам про те, як за допомогою платформи Zoom та інтерактивної дошки Miro ефективно організувати командну роботу.

Учасники знайомилися з можливостями використання дошки Miro для візуалізації інформації, проведення мозкових штурмів та обговорень, спільного планування проектної діяльності. Під час майстер-класу громадські активісти опанували новий інструмент для онлайн роботи. Відгуки були дуже позитивні.

про можливість використання дошки Miro для візуалізації інформації, проведення мозкових штурмів та обговорень, спільного планування проектної діяльності тощо.

Громадські активісти давно звикли працювати з колегами та своїми цільовими аудиторіями в демократичному стилі, тому що треба почути та побачити кожного, врахувати його думку та зафіксувати пропозицію.  Однак лише один з учасників майстер-класу знав  про цей інструмент комунікації раніше, але ніхто ще не працював з ним. Візуалізація на онлайн платформі Miro вирішує усі ці завдання. Тому не дивно, що учасники були в захваті.

Відгуки були емоційними:

  • «Дуже круто, особливо для роботи внутрі команди»
  • «Це фішка! Для планування, контролю виконання завдань в проєкті — неперевершене!»
  • «Розширення бачення можливостей діджиталізації, саме Miro — дуже корисний інструмент»
  • «Завдяки Наталії Стаднічук я вже проводжу навчання в ZOOMі. Вона під час карантину ознайомила з багатьма варіантами комунікацій online під конкретні завдання. Після цього майстер-класу я вже знаю, як буду використовувати Miro для своєї роботи. Вдячна Центру «Тамариск» за супровід і підтримку під час ізоляції!».

Без сумніву, нові знання та й навички сприятимуть роботі активістів у громадських організаціях, органах самоорганізації населення, об’єднаних територіальних громадах. Діджиталізація  неминуча. Організація, яка використовує сучасні технології,  впорається з труднощами навіть у складні часи.

Захід проведено  в рамках проекту «Підвищення інформаційно—комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Я знаю, что ты сможешь». В Днепре переселенок обучают начинать бизнес
Как украинцы оценивают организацию школьного обучения в условиях карантина: результаты опроса
Как будет организовано обучение в школах Днепра в условиях адаптивного карантина
Жителей ОТГ Днепропетровщины приглашают присоединиться к Школе состоятельных громад
Представители общественных организаций учились разрабатывать социальные проекты