Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Днепре стартовал Бюджет участия — 2020

18 мая в Днепре стартовал V этап бюджета участия — 2020. С этого дня любой житель города в возрасте от 16 лет может подать различные инициативы: от установки детской площадки во дворе до проведения открытых мероприятий и фестивалей. Минимальная смета проекта — 50 тыс. грн, максимальная — 1 млн грн (далее — УКР.).

Після розгляду та перевірки поданих ідей – з 16 вересня по 6 жовтня відбудеться голосування. Проєкти, які підтримає найбільша кількість людей, реалізують упродовж 2021 року коштом міського бюджету.

«Цього року попри те, що весь світ переглядає свої видатки, Бюджет участі не потерпає. На виконання проєктів-переможців наступного року спрямовано 31 млн грн. Усе завдяки позиції мера Бориса Філатова, який вважає, що потрібно зберігати демократичні проєкти, які дають можливість людям впливати на ухвалення владних рішень», – зазначила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк.

Усі ініціативи поділятимуться на: освітні (9,3 млн грн фінансування), гуманітарні (9,3  млн грн) та муніципальні (12,4 млн грн). Аби взяти в них участь, потрібно сформулювати ідею, розрахувати кошторис, зібрати 50 підписів для великого проєкту або 25 – для малого. Подати ініціативу можна за допомогою платформи «Громадський проєкт» до 16 червня.

«Активність громадян цьогоріч не знизилася навіть попри карантин. З початку року ми провели 17 онлайн-зустрічей у «Школі автора». Також ми запропонували громадянам взяти участь у проєкті «Бюджет участі на дивані», у рамках якого всі охочі могли подавати пробні проєкти. Таких виявилося 50. Після опрацювання спеціалісти департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради провели з авторами онлайн-консультації щодо помилок і засобів покращення ініціатив. Завдяки цій роботі сьогодні ми вже отримали на розгляд 9 нових проєктів», – зауважила Юлія Павлюк.

Також вона додала, що за 4 роки існування Бюджету участі дніпряни подали 1269 проєктів на майже пів мільярда гривень. З них 335 – стали переможцями, 202 – були реалізовані повністю. Також за цей час у голосуванні взяли участь більш ніж 200 тисяч людей.

Дізнатися більше інформації можна за посиланнями:
Платформа Бюджету участі Дніпра — https://adm.dniprorada.gov.ua/
facebook — https://www.facebook.com/groups/pb.dnipro
instagram — https://www.instagram.com/innovation_dnipro/
e-mail — pb.dnipro@dniprorada.gov.ua
Телефон: 093 093 97 00
——————————
Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради
https://www.facebook.com/innodnipro/   |   innovation@dniprorada.gov.ua

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В следующем году в Днепре на проекты «Бюджета участия» выделят около 31 млн грн
ТОП-10 проектов бюджета участия в Днепре
В Днепре утвердили 229 проектов, представленных жителями на «Бюджет участия»
В Днепре стартует IV этап бюджета участия
В мэрии Днепра объявили конкурс на участие в комиссии по партиципаторному бюджетированию