Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


В мэрии Днепра рассказали, как ФОПам получить помощь на детей

С 5 мая физические лица-предприниматели (I и II групп налогообложения) могут получить помощь на детей до 10 лет. Она назначается на период карантина и в течение 30 дней после его отмены. Так, для детей до 6 лет — 1779 грн, старше — 2218 грн. Чтобы получить помощь, предприниматели должны были уплатить единый взнос на социальное страхование за весь 2019 год. Если ФОП оформлен в прошлом году, то — за все месяцы после регистрации. Об этом во время пресс конференции 12 мая рассказала заместитель начальника Правобережного управления социальной защиты населения Ирина Сытник (далее — УКР.).

Аби отримати згадану допомогу, необхідно подати документи до управління соцзахисту у паперовій або електронній формі (через платформи Мінсоцполітики (https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua або https://www.msp.gov.ua). Окрім заяви, потрібні: копії свідоцтв про народження дітей, довідка з Пенсійного фонду про сплату єдиного внеску (ОК-7), копія документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та осіб без громадянства). Якщо дитина під опікою, то копію рішення суду чи райради щодо встановлення опікунства. Документи у фотокопіях подаються і в електронній формі з цифровиим підписом.

«Допомога призначається з місяця звернення і виплачується на рахунок, відкритий в одному із уповноважених банків. Отримання інших видів допомоги, окрім компенсації послуги «муніципальна няня», не впливає на виплату. Загалом на сьогодні по місту за призначенням згаданої помочі на дітей звернулося 12 підприємців», – сказала Ірина Ситник.

Зі свого боку завідувачка сектору управління соціального захисту населення міськради Віра Міщенко нагадала: на період карантину немає жодних штрафів і припинення надання житлової субсидії (окрім випадків переїзду чи смерті одинокої особи). На 50 % збільшено соціальні нормативи, але це не розповсюджується на монетизацію пільг.

Також з 1 травня субсидія перепризначається автоматично без звернення громадян. Тим, хто був звільнений з роботи (за згодою сторін) у період карантину і зареєструвався у службі зайнятості, житлова субсидія призначається на підставі відповідної заяви та інформації центрів зайнятості. При цьому зважають на розмір призначеної допомоги з безробіття без урахування сум заробітної плати.
Серед змін у призначенні субсидії – вона не призначається, якщо заборгованість понад 3 місяці. Також у разі перевищення цього терміну монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги автоматично переведуть на безготівкову форму.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: МОН рекомендує перевести студентів та учнів 5-11 класів на дистанційне навчання
Дніпропетровщину перевели до «жовтої» карантинної зони
Правила роботи у жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки
Як українці дотримуються заходів безпеки проти COVID-19: результати опитування
Як організувати ефективну роботу консультативно-дорадчих органів (ВІДЕО)