Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре прошла 23-я сессия облсовета

Развитие территорий, спорта и защита детей — главные темы XXIII сессии Днепропетровского облсовета. 5 июня депутатский корпус голосовал в обычном режиме в сессионном зале (далее — УКР.).

Цього разу вперше прийняли рішення про виділення фінансів на стипендію паралімпійцям Дніпропетровщини. Гроші отримають 19 спортсменів, серед яких Лідія Соловйова – учасниця і переможниця 5-ти паралімпійських ігор, чемпіон з плавання Антон Коль та 11 тренерів.

Загальний обсяг фінансування на півроку для спортсменів — 798 тисяч гривень, для тренерів — 330 тисяч гривень.

Також депутати підтримали рішення про співфінансування проєктів конкурсу «Територія майбутнього». Він передбачав створення комфортних зон відпочинку у трьох локаціях області: Дніпро, Синельникове та Вербки.

Програма, за яку проголосували на сесії, затверджує механізм виділення коштів і безпосередньо будівельні роботи. Загальна сума співфінансування від обласного бюджету — 4,4 млн грн.

Кошти розподілені таким чином:

— Вербки – 1,7 млн грн;

— Синельникове – 1, 7 млн грн;

+ 2 млн 110 тис вже виділено громадою міста Синельникове.

Мета громади: до Дня міста 21 вересня відкрити об’єкт – концертний літній майданчик.

Гроші для співфінансування були передбачені і для реконструкції прибудинкової території в місті Дніпро, але на жаль, місто не відгукнулося на пропозицію, тому цей проект відкладено.

Важливим рішенням стало прийняття вперше в Україні програми захисту дітей, під яку закладене реальне фінансування. Серед заходів програми: створення центрів соціального захисту, створення притулків, введення у громадах посад фахівців із соціальної роботи, створення кол-центру з питань домашнього насильства, інклюзивні центри в громадах та інше.

«Головна мета цієї програми, аби діти не виховувалися в інтернатах! Для цього, по-перше, потрібно або знайти їм нову родину, або створити такі умови, що будуть наближені до родинних. Наприклад, дитячі будинки родинного типу. По-друге, не вилучати дітей з родин, якщо їм потрібне виховання у спеціалізованих інтернатах. Тобто створити такі інклюзивні центри в громадах, де діти могли б виховуватися і лікуватися вдень, при цьому проживати в родинах», — Святослав Олійник.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Председателем Днепропетровского облсовета стал выдвиженец «Слуги народа»
«Регламентный локдаун». Облсовет Днепропетровщины не может избрать председателя из-за недостатков регламента
Принят бюджет Днепропетровской области на 2020 год
Что решили депутаты на сессии Днепропетровского облсовета
Основные бюджетные решения сессии Днепропетровского облсовета