Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Проблеми Дніпра напередодні виборів до місцевого самоврядування

Громадська ініціатива Виборча Рада UA реалізує у Дніпрі проєкт «Свідомий вибір до органів місцевого самоврядування». Для цього сформовано Виборчу Раду Дніпра, до складу якої увійшли 10 представників громадянського суспільства – експертів у певних галузях, які працюють у регіональних аналітичних центрах.

У межах проєкту підготовлено Аналітичний бриф про проблеми міста Дніпро напередодні виборів до місцевого самоврядування (станом на 18.09.2020 р.).

Завантажити Аналітичний бриф

Також експерти Виборчої Ради Дніпра розробили Запитальник до виборів міського голови та депутатів міської ради стосовно того, як вони планують вирішувати найголовніші проблеми міста.

Завантажити Запитальник

Наступним етапом стане проведення на початку жовтня відкритих онлайн-дискусій з кандидатами на основі Запитальника, головна мета яких – з’ясувати їхнє бачення щодо вирішення найголовніших проблем міста та зафіксувати відповіді для подальшого відслідковування виконання.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпропетровщина напередодні місцевих виборів: чи відображені проблеми регіону у передвиборних програмах партій
У Дніпрі розробили «Запитальник» для кандидатів у мери та депутати
Місцеві вибори-2020: проблеми Дніпра та виклики перед кандидатами
У Дніпрі створили “Запитальник” для кандидатів у депутати
Знайти точки дотику: Експерти Виборчої Ради Дніпра виокремили основні проблеми регіону