Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


На избирательном участке в Днепре препятствовали деятельности наблюдателя ОПОРЫ

Мужчина, представившийся наблюдателем, но отказавшийся называть свое имя и фамилию, пытался вырвать телефон из рук наблюдательницы ОПОРЫ (далее — УКР.).

Спостерігачка ОПОРИ побачила перепалку між виборцем та членом комісії ВД №121071 у Дніпрі, що розташована за адресою вул. Каруни, 129, та почала це знімати на відео.

Спостерігач від якогось кандидата чи партії перешкоджав зйомці, намагався відібрати телефон. Він відмовився представлятися. Водночас, голова комісії Марія Відовська стверджувала, що спостерігач ОПОРИ не має права знаходитися біля кабінок для голосування. Також голова ДВК відмовилась показати журнал реєстрації.

Спостерігачка ОПОРИ звернулася до поліцейського, який чергував на дільниці, написала заяву до районного Амур-Ніжньодніпровського відділу поліції.

На ВД №121343 у Дніпрі в кабінці знайшли бюлетень з позначкою, який виборець не вкинув у скриньки для голосування.

На ВД №121406 не збігається кількість підписів у списках виборців та контрольних талонів.

Спостерігач ОПОРИ повідомляє про велику явку в Новолатівській територіальній громаді Криворізького району — 62 відсотки. В той же час явка по Дніпропетровській області в середньому складає трохи більше 20%.

У ст. 212-24 Кодексу України про адміністративні правопорушення йдеться про те, що перешкоджання здійсненню виборцем, учасником референдуму свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень чи здійсненні своїх прав — тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Кривой Рог: городская избирательная комиссия объявила результаты «второго тура»
Накануне голосования в Кривом Роге происходят замены членов избирательных комиссий
Повышение соцвыплат, бесплатный проезд и пиар от президента — что в своей агитации предлагают кандидаты на должность городского головы Кривого Рога
Эксперт Роман Сердюк: об итогах местных выборов в Днепре и административной реформе
Агитационная активность кандидатов во «втором туре» выборов городского головы Кривого Рога: наружная реклама