Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Повышение соцвыплат, бесплатный проезд и пиар от президента — что в своей агитации предлагают кандидаты на должность городского головы Кривого Рога

Агитаторы двух претендентов на улицах раздают печатные агитационные материалы с программам кандидатов на должность Криворожского городского головы. Дмитрий Шевчик («Слуга народа») делает акцент на поддержке со стороны Владимира Зеленского, а Константин Павлов («Оппозиционная платформа — За жизнь») со стороны Юрия Вилкула, сообщает ОПОРА (далее — УКР.).

Агітаційну газету Дмитра Шевчика «Розвиток. Добробут. Стабільність» роздають на вулицях та розносять по будинках. Газета видається російською мовою. На першій шпальті Дмитро Шевчик дякує тим, хто проголосував за нього 25 жовтня і закликає прийти на вибори 6 грудня. Закликає об’єднатися заради майбутнього дітей та онуків, згадуючи про підтримку своєї кандидатури Президентом України.

«Я впевнений, що з такими працьовитими та сильними людьми, як у нас, з підтримкою президента України, великих промислових підприємств Кривий Ріг стане в один ряд з кращими містами країни», — говориться у агітці.

На одній сторінці наведені роздуми людей на тему «Чому Шевчик?». Серед них президент Володимир Зеленський, поет, студентка, пенсіонерка, педагог, приватний підприємець.

Наклад газети складає 50 тис. примірників, замовником зазначений Дмитро Шевчик.

Друковані матеріали Костянтина Павлова роздають агітатори у брендованих жилетах на вулицях Кривого Рогу. На першій сторінці «Об’єднаної програми» надруковано звернення Юрія Вілкула, в якому він вихваляє якості кандидата.

«Він збереже все краще, не допустить потрясінь та соціальних експериментів, у розвиток міста призведе молоду динаміку і нову енергію. І завжди буде на боці простих людей», — обіцяє виборцям чинний міський голова Кривого Рогу.

В біографії кандидата зазначено, що він рано залишився без матері, завадив «Кабміну Порошенка у 2019 році заморозити місто», а також про те, що Костянтин Павлов двічі обирався народним депутатом України.

Кандидат обіцяє криворіжцям новий аеропорт, «Кривбас Арену», реконструкцію стадіону «Металург». Також він гарантує зробити Кривий Ріг культурною столицею області, забезпечити спадковість історичної пам’яті (ремонт монументу «Перемога» та пам’ятника «60-річчя Перемоги»), покращити екологію в місті. Окремо виділені ініціативи Костянтина Павлова в соціальній сфері. В Кривому Розі діє соціальна програма Юрія Вілкула з підтримки 140 тисяч криворіжців. Натомість Костянтин Павлов обіцяє підвищити виплати: компенсація на оплату житлово-комунальних послуг – 1 500 грн, чорнобильцям – до 10 тис. грн, учасникам АТО – 10 тис. грн, дітям-сиротам – 2 тис. грн, дітям з інвалідністю – 20 тис. грн. Кандидат також обіцяє безкоштовний проїзд у комунальному транспорті всім криворіжцям, безкоштовне харчування школярам 1 – 4 класів, 50% оплату харчування в дитячих садках.

Серед ілюстрацій є чимало спільних фотографій Юрія Вілкула та Костянтина Павлова. Вся інформація в бюлетені надрукована російською мовою, тираж – 40 000 примірників, замовник – Костянтин Павлов.

Олег Жицький, керівник штабу Костянтина Павлова, сказав ОПОРІ, що в зв’язку з карантинними обмеженнями кандидат на посаду Криворізького міського голови не планує зустрічі з виборцями.

Згідно з частиною 1 статті 53 Виборчого кодексу України кандидат, партія (організація партії) — суб’єкти виборчого процесу можуть на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Кандидат, партія (організація партії) — суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить. Відомості, що містяться у таких матеріалах, повинні відповідати вимогам законодавства.

За коментарями звертайтеся:

Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

тел.: 0678506592

email: oporavadim@gmail.com

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Диджитал ВИЗА» — для криворожан: шеринг документов и новые е-сервисы
В Кривом Роге состоялся велопробег Дедов Морозов
В Кривом Роге приняли бюджет на 2021 год
Первая сессия новоизбранного Криворожского горсовета: присяга, избрание секретаря и одиночный пикет
Кривой Рог: городская избирательная комиссия объявила результаты «второго тура»