Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


В Днепре предприниматели перекрывали трассу из-за введения кассовых аппаратов

В Днепре предприниматели перекрывали трассу в знак протеста против введения кассовых аппаратов для малого бизнеса. Мероприятие провели 9 ноября (далее — УКР.).

Акція всеукраїнська, до неї долучилися, за підрахунками Суспільного, близько 70 дніпровських підприємців. Ходили з прапорами “Дніпро” та плакатами з гаслом “Право на працю”.

Тетяна Мороз продавала взуття. Каже, що через новий закон доведеться залишити бізнес, бо не готова наймати бухгалтера.

«Зараз ті штрафи, які накладатимуть на нас, просто непомірні, та сума, яку вони озвучують, – для мене нечувана. 51 тисяча гривень на кожен товар, який у тебе не проходить крізь твої всі звіти», – каже підприємиця.

Організаторка акції Наталія Ешонкулова каже, що 3 листопада брала участь в акції у Києві.

«Усі депутатські фракції Верховної ради пообіцяли нам, що відтермінують введення касових апаратів на рік. Та друге – що протягом цього року ті законопроєкти, які розроблені нашими активістами, впровадять ці законопроєкти в життя. З цими обіцянками ми поїхали додому і 4 листопада за законопроєкт про відтермінування касових апаратів не проголосували», – сказала організаторка.

Криворізьку трасу перекрили на виїзді з Дніпра близько 9.00. Учасники переходили через пішохідний перехід, не даючи можливості проїхати автівкам.

Олександр їхав до Кам’янського, каже, що до матері, яка у лікарні з діагнозом – коронавірус. Жінці 85, зараз вона на апараті штучного дихання.

«Потрібно розв’язувати грошові питання. Якомога швидше. Краще б лівим берегом поїхав», – каже водій.

Акція тривала близько пів години. Дорогу перекривали два рази по десять хвилин, між перекриттям робили перерву, щоб дати можливість автівкам проїхати.

За словами організаторки Наталії Ешонкулової, учасники готові до більш рішучих дій, ця акція була як попередження, але як саме діятимуть надалі, сказати не готова.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Днепропетровщине прошла акция протеста против разработки урановых руд
Медики железнодорожной больницы в Днепре протестуют против реформирования заведения
В Днепре руководитель областной реабилитационной больницы объявила голодовку
«Прочь Аваковирус»: в центре Днепра требовали отставки министра внутренних дел
В Днепре горожане митинговали против повышения тарифов на отопление