Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Накануне голосования в Кривом Роге происходят замены членов избирательных комиссий

На заседании Криворожской городской ТИК, которое состоялось 2 декабря, происходили замены членов районных территориальных избирательных комиссий, сообщает ОПОРА (далее — УКР.).

У складі Криворізької міської територіальної виборчої комісії в листопаді відбулась одна заміна: Євгенію Касперчук замінили на Ірину Салащенко («Європейська Солідарність»).

В Інгулецькій районній у місті ТВК відбулося 2 зміни – від партії «Слуга народу» (Андрія Грубова замінено на Наталію Нигуренко) та «Патріоти Волині» (Владислава Дождікова на Марію Нестерову). В Металургійній та Покровській районних у місті ТВК були замінені по одному члену комісії від «Слуги народу». Членкиню Металургійної районної у місті ТВК Марину Шумську замінили на Богдана Двірного, а членкиню Покровської районної у місті ТВК Наталію Семенову на Інну Щадіну.

Раніше, а саме 6 листопада, були достроково припинені повноваження секретаря Довгінцевської районної у місті ТВК Юлії Зіренко, її замінила Айман Бінковська (ВО «Батьківщина»). Того ж дня відбулася заміна членкині Центрально – Міської районної у місті ТВК Нелі Величко, замість неї в комісії працює Олена Полякова («Європейська Солідарність»).

Найбільше замін відбувається у складі ДВК. Так, 2 грудня Центрально-Міська районна у місті ТВК затвердила близько 100 замін у складі ДВК, Інгулецька районна у місті ТВК – 50 замін, Металургійна районна у місті ТВК – 102 заміни. Це переважно представники партій «Слуга народу», «Європейська Солідарність», ВО «Батьківщина». За інформацією спостерігачів ОПОРИ, члени ДВК від партій «Пропозиція» та «За майбутнє» відмовляються працювати у комісіях, але партії не надають заміни.

Відповідно до ч. 4 ст. 208 Виборчого кодексу повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково, у тому числі і у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Подання про заміну члена виборчої комісії вноситься суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії, на паперових носіях та в електронному вигляді до відповідної виборчої комісії за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією. До подання додаються документи, передбачені  частиною дев’ятою  статті 203,  частиною четвертою  статті 204 Виборчого кодексу. Зазначене подання під час виборчого процесу, а також у період з моменту формування складу територіальних виборчих комісій до початку виборчого процесу чергових місцевих виборів підлягає обов’язковому розгляду у п’ятиденний строк, але не пізніше останнього дня перед днем голосування, а поза межами виборчого процесу — у місячний строк з дня надходження.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Диджитал ВИЗА» — для криворожан: шеринг документов и новые е-сервисы
В Кривом Роге состоялся велопробег Дедов Морозов
В Кривом Роге приняли бюджет на 2021 год
Первая сессия новоизбранного Криворожского горсовета: присяга, избрание секретаря и одиночный пикет
Кривой Рог: городская избирательная комиссия объявила результаты «второго тура»