Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


В Днепре состоялись общественные слушания по выбросам ДМЗ

В Днепре провели общественные слушания о получении разрешения на выбросы вредных веществ в атмосферный воздух Днепровского металлургического завода. Как стало известно Суспільному Дніпро, из-за карантинных ограничений на обсуждение, которое проходило в музее предпринимательства, допустили 20 человек. Еще около полсотни собралось под зданием на акцию «Петровка, фильтруй или иди в трубу!» (далее — УКР.).

Люди вимагають від Дніпровського металургійного заводу екологізувати виробництво. Одна з учасників акції — Ольга Брильова. Жінка мешкає поблизу заводу, говорить, постійно спостерігає викиди шкідливих речовин у повітря.

«Все це дме у мою сторону. Щодня я бачу перевищення дрібнодисперсного пилу на датчику, який встановлений на моєму будинку. Кілька років тому від раку помер мій батько. Я не кажу, що то напряму Петровка винна, але вона теж зробила свій внесок”, — каже Ольга.

За словами голови громадської організації “Save Dnipro” Ірина Черниш, дрібнодисперсний пил має велику летючість, розповсюджується по всьому місту. Дніпровський металургійний завод — другий у місті за обсягами викидів забруднюючих речовин у повітря. Навесні цього року вони розпочали процедуру отримання дозволу від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів на здійснення викидів, після того, як екологічна інспекція виявила на заводі не інвентаризовані джерела.

«Це завод, який розташований в центрі міста-мільйонника, йому понад 130 років. Суттєвої екологізації за час його існування не відбувалося. І от сьогодні ми, разом з громадськістю, змусили їх провести слухання, тому що вони хотіли отримати новий дозвіл на 7 років тихо, щоб ніхто не дізнався», — розповіла Ірина Черниш.

Директор з корпоративних комунікацій Дніпровського металургійного заводу Максим Мінюшкін переконує: вони, згідно з регламентом, розмістили оголошення про отримання дозволу у ЗМІ, але зворотнього зв’язку від громадськості тоді не було, тому слухання не провели.

Ірина Черниш, в свою чергу, говорить, їхня організація не бачила цього повідомлення. Тож коли дізналися, що завод планує отримати дозвіл на здійснення викидів, звернулися до профільного міністерства з вимогою провести громадські обговорення. Їх провели у приміщенні музею підприємництва.

Під час слухань представники громадських організацій надали свої пропозиції щодо екологізації виробництва, що призведе до зменшення шкідливих викидів.

Рішення щодо надання Дніпровському металургійному заводу дозволу на здійснення викидів ухвалюватиме Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, враховуючи рекомендації громадськості.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: ДМЗ изменит режим работы в связи с модернизацией производства