Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Світлина Будинку органної та камерної музики перемогла у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки»-2020

У фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» 2020 року серед світлин Дніпропетровської області 1-е місце посів знімок Валентина Ковальова. На ньому – Будинок органної та камерної музики у Дніпрі. Пам’ятка культурної спадщини закарбована на фоні яскраво-білого зимового пейзажу. Фотографію обрали серед 2,6 тисяч знімків, які надійшли на конкурс від митців регіону. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

«Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» визначає найкращі світлини пам’яток нерухомої культурної спадщини за регіонами. Найкращим фото Дніпропетровської області 2020-го стала світлина Будинку органної та камерної музики, зроблена Валентином Ковальовим, – розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА. – В Україні конкурс проходив 9-й рік поспіль. У 2020-му наша країна посіла 1-ше місце за кількістю поданих робіт – понад 47 тис. Це рекорд за всі роки проведення конкурсу».

«Вікі любить пам’ятки» – найбільший фотоконкурс у світі. Його мета – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини для ілюстрування статей у Вікіпедії.

На Дніпропетровщині – понад 6,8 тис пам’яток культури. Із них 1415 представлені фотографіями на Вікісховищі.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Днепропетровщине фотоконкурс «Это мой город» собрал более 70 авторов: успейте отправить свои работы!
В Днепре проходит конкурс на лучшее фото родного города
В городе стартовал конкурс «Цвета Днепра»
В Днепропетровске продлили фотоконкурс «Это мой город»
В Днепропетровске объявлен конкурс на лучшее историческое фото