Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У 2021 році доплати за боротьбу з COVID-19 отримали майже 5 тис медиків області

Щомісяця медики області отримують від держави доплати за боротьбу з коронавірусом. Цьогоріч уже заохотили 4940 працівників, які допомагали хворим у грудні. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

«Держава підтримує тих, хто на передовій боротьби з небезпечною недугою. Заохочує грошима медпрацівників, які допомагають хворим на COVID-19. Цьогоріч вже 4940 медиків області отримали доплати за роботу в грудні. Загалом – на суму 80,8 млн грн», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Доплати від Національної служби здоров’я України отримали 1415 працівників обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, 250 – мобільних бригад.  Заохотили і 3275 медиків госпітальних баз Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Новомосковська, Першотравенська, Нікополя, Павлограда, Синельникового, Слобожанської ОТГ, обласних клінічних лікарень ім. Мечникова та «Фтизіатрія».

Розмір доплат кожному медпрацівнику встановлює керівник конкретного закладу охорони здоров’я. Максимально можливий – 300% до посадового окладу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У центрах вакцинації Дніпра вихідними щепили понад 3 тис. людей
Ще 276 мешканців Дніпропетровщини подолали COVID-19
У криворізькому центрі масової вакцинації почали щеплювати громадян від COVID-19
Від коронавірусу одужали ще 545 мешканців Дніпропетровщини
537 мешканців Дніпропетровщини одужали, 119 – захворіли: статистика COVID-19 за добу