Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Відсьогодні абітурієнти Дніпропетровської області можуть зареєструватися на пробне ЗНО-2021

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО для вступників 2021 року. Вона триватиме два тижні – до 19 січня. Таке тестування – «репетиція» перед справжніми іспитами. Результати не впливатимуть на середній бал атестату і вступ абітурієнта до вишу, повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Всеукраїнське пробне тестування проводиться щороку незадовго до основної сесії ЗНО. Абітурієнти регіону мають гарну нагоду оцінити рівень своїх навчальних досягнень, налаштуватися психологічно, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, створенні «Особистих кабінетів» на сайті. А ще навчитися ефективно розподіляти час на виконання завдань», – розповіли у департаменті освіти і науки  Дніпропетровської ОДА.      

Через карантинні обмеження кожен учасник зможе пройти пробне ЗНО лише з одного предмету. Обирати можна будь-яку із визначених дисциплін: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Реєстрація на тестування триватиме до 19 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. До 25 березня в «Особистому кабінеті» вступника розмістять інформацію про місце та час пробного іспиту. Дата вже відома – 10 квітня.

Із собою на тестування потрібно буде взяти паспорт або свідоцтво про народження та запрошення для участі у пробному ЗНО-2021.

Перевірити рівень знань можна буде і в інший спосіб. Абітурієнти зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів та пройти іспит вдома. Після цього ввести відповіді до спеціального сервісу і отримати результати. Оцінки дистанційного та очного пробного ЗНО оприлюднять 16 квітня.

Правильні відповіді до завдань опублікують 12 квітня.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Заявки на пробне ЗНО вже подали понад 5,5 тис абітурієнтів Дніпропетровщини