Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Водіям Дніпропетровщини нагадали правила руху зимовою дорогою (КОРИСНО)

Туман, ожеледиця, чергування дощу та снігу. Найближчими днями в області очікується мінлива погода.  Вберегтися від ДТП на ковзкому автошляху допоможуть прості правила. Про що слід пам’ятати водіям взимку, нагадали в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

«Зимова дорога вимагає від водіїв підвищеної уваги та відповідальності. Важливо не хизуватися на дорозі. Рухатися повільно, із середньою швидкістю транспортного потоку. Не йти на обгін та різко не гальмувати. Це небезпечно на слизькому покритті», – розповіли в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

Головне правило – наявність «зимових» шин. Слід пам’ятати і про вчасну заміну гуми – за три роки вона втрачає свої властивості.

Водії повинні подбати і про технічний стан авто, особливо – ходовій. А ще – мати щітки для очищення скла від снігу, спеціальну рідину для омивача скла, що не замерзає.

У снігопад необхідно збільшити дистанцію до інших авто. А за можливості краще взагалі відмовитися від поїздки на особистому транспорті.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.