Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


ДніпроОДА подала зміни до обласного бюджету-2021: які проєкти планує втілити

ДніпроОДА подала зміни до обласного бюджету-2021.

Це перелік об’єктів для будівництва та реконструкції.

У плані – понад 100 шкіл, садочків, лікарень, стадіонів, доріг та водоводів.

Тепер пропозицію мають розглянути депутати облради.

Про це повідомив перший заступник очільника регіону Володимир Орлов. 

«У грудні 2020-го Дніпропетровщина прийняла бюджет на наступний рік. На розвиток області передбачили понад 2,5 млрд грн. Тоді це була лише цифра. Тепер пропонуємо конкретний список об’єктів для реконструкції. Над ним працювали разом з територіями та депутатами», – пояснив Володимир Орлов.

У плані – понад 100 інфраструктурних проєктів. Більшість – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Є нові об’єкти. Є ті, що почали зводити раніше. Наприклад, басейн у Слобожанському, садки у Старих Кодаках та Покрові», – додав перший заступник очільника області. 

До списку потрапили 14 шкіл та 11 дитсадків. 

«І будівництво, і реконструкції – за принципово новими проєктами. Їх розробляли з думкою про сучасних дітей, їхні потреби. Додали яскраві кольори та новітні технології», – наголосив Володимир Орлов.  

Акцент зробили на спортивній інфраструктурі. Запланували звести та оновити 22 спорткомплекси, басейни, стадіони.

«ОДА вже реконструювала сільські стадіони, де буквально паслися кози. У процесі місцеві скаржилися. Мовляв, зіпсували пасовище! Та після завершення робіт визнали: новий стадіон став улюбленим місцем відпочинку та занять спортом», – поділився Володимир Орлов. 

Запланували ремонт 97 км доріг та 5 мостів. А ще – реконструкцію 24 лікарень.

«Розширимо мережу амбулаторій. Запланували відкрити 19 таких медзакладів. Аби до сімейного лікаря можна було дістатися пішки», – сказав перший заступник голови ОДА.  

Володимир Орлов підкреслив: плани Дніпропетровська ОДА подала до облради. Їх депутати мають розглянути на сесії 26 лютого.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет-2022
У ДніпроОДА разом із громадськістю обговорили проєкт обласного бюджету на 2022 рік