Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


До 5 березня у мерії Дніпра приймають заявки на участь у конкурсі проєктів громадських організацій

У Дніпровській міській раді у форматі семінару-тренінгу представникам різних громадських організацій розповіли, як заповнювати заявки для участі у конкурсі проєктів, про цілі та правила подання документації, роботу з ГУ Державної казначейської служби, системою публічних закупівель України «ProZorro» тощо.

Під час заходу начальник управління внутрішньої політики департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Станіслав Бандура наголосив: «Для участі у конкурсі заявку з відсканованими копіями оригіналів проєктної документації необхідно подати до 5 березня 2021 включно на електронну адресу zahodi.politika@gmail.com та у друкованому завіреному варіанті за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75, каб. № 503». Повний перелік необхідних документів можна знайти за посиланням. Довідки за телефоном: 744-00-16.

Нагадаємо, у Дніпрі проводиться конкурсний відбір проєктів громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету. Відповідний конкурс створили у рамках муніципальної програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів і комунальних підприємств.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: 7000 громадських організацій існує на Дніпропетровщині: які є можливості для розвитку
Долучайтеся до підготовки першого плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства!
Презентовано онлайн-курс про дизайн-мислення та інновації для НУО
Гранти, конкурси і тренінги: громадським активістам Дніпропетровщини розповіли про актуальні можливості
Громадські та благодійні організації до 11 жовтня повинні оновити свої відомості про кінцевого бенефіціарного власника