Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Криворізька вчителька стала фіналісткою всеукраїнського професійного конкурсу

В Україні обирають кращого педагога-2021. До фіналу вже пройшла вчителька з Дніпропетровщини Надія Авраменко. Ще три фіналісти від регіону визначать до кінця лютого. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«Конкурс «Учитель року» проводить Міносвіти. Учасники змагаються у 4-х номінаціях. Керівник освітнього закладу, математика, трудове навчання, українська мова та література. Спочатку був попередній відбір. Нині триває обласний тур. Визначають кращих, які представлять регіон у фіналі. Цьогоріч він пройде дистанційно», – розповів Олексій Полторацький.

Нині за вихід до фіналу конкурсу «Учитель року-2021» борються 27 вчителів Дніпропетровщини. Це педагоги з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Покрова, Марганця, Жовтих Вод, Першотравенська, Синельникового, Апостолового.

«Завдяки таким конкурсам відточуємо педагогічну майстерність, – сказала вчителька української мови та літератури дніпровської гімназії №1 Людмила Кащенко. – Для себе визначила три складові перемоги. Досвід, захоплення предметом, бажання навчати». 

Аби потрапити до фіналу, учасники проходять випробування. Проводять і «живі» уроки, і дистанційні майстер-класи. А ще – розробляють алгоритми дій у змодельованих ситуаціях.

У номінації «трудове навчання» конкурсні завдання вже фінішували. Переможницею обласного етапу стала вчителька праці Криворізького металургійного ліцею №16 Надія Авраменко.

«Подобається творити, конструювати щось власноруч. Теми уроків планую разом із учнями. Вони самі вирішують, що будемо робити: моделювати одяг, вишивати чи створювати дизайн інтер’єру в 3D», – поділилася Надія Авраменко.

Загалом до всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» долучилися понад 4 тис педагогів. Із них 170 – із Дніпропетровщини. Фінал – у квітні 2021 року.  Змагатимуться по 25 вчителів української мови, математики, праці та директорів. Головний приз – почесне звання «Заслужений вчитель України» та грошова винагорода. 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.