Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Понад 2,3 тис мешканців Дніпропетровщини підписали контракт із ЗСУ в 2020 році

Протягом 2020 року понад 2,3 тис жителів Дніпропетровщини стали до лав Збройних Сил України, підписавши контракт. Із них 10% офіцери, решта – сержанти та солдати. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

«Служба в Збройних Силах України – важлива та престижна. У 2020 році військовим шляхом пішли понад 2,3 тис жителів області. Десята частина з них офіцери, решта – сержанти та солдати», – розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Підписати контракт можуть як чоловіки, так і жінки віком від 18 до 45 років. Головні вимоги – відсутність судимостей, задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість та успішні результати професійно-психологічного тестування.

Контракт триває від 6 місяців до 5 років. На цей час військовослужбовців забезпечують пільговим житлом. Для них – повний соцпакет і можливість безкоштовної освіти. Тим, хто винаймає житло, виплачують компенсацію.

Мінімальна зарплатня військовослужбовців–«контрактників» – 10,2 тис грн.

За укладання першого контракту передбачене одноразове грошове заохочення. Рядовим – 8, сержантам  – 9 прожиткових мінімумів. Це додатково від майже 17 до понад 21 тис грн.

Ще можна отримати виплати за виконання завдань в ООС – від 6,5 до 17 тис грн.  Винагорода, зокрема, за знищення ворожої техніки.

Щоб підписати контракт, варто звернутися до центру зайнятості чи територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.