Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Протести з вимогою зниження тарифів підтримують 89% українців

89% підтримують акції протестів з вимогою зниження тарифів. 10% – проти.

При цьому, 36% опитаних вважають, що найбільшу відповідальність за підвищення тарифів несе Кабінет міністрів України. 29% покладають відповідальність на Верховну Раду, 24% – на Президента.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

Найбільше тарифні акції протесту підтримують на півдні (92%) та на заході (91%), трохи менше – у центрі (86%) та на сході (85%) країни.

Найбільше прихильників таких акцій у симпатиків «Партії Шарія» та партії «За майбутнє» (97% і 96% відповідно), найменше – у симпатиків партії «Голос» та «Європейська солідарність» (по 78%).

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews -телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Терміни проведення: 2-3 лютого 2021 р.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Майже 6 тис. грн за гігакалорію. Криворізькі підприємці провели акцію проти високих тарифів на тепло
У Кривому Розі таксисти перекрили центр міста, вимагаючи підвищення тарифів
На Дніпропетровщині підприємці вийшли на акції протесту проти фіскалізації
Перевізники Кривого Рогу протестували біля міськради: що буде з тарифами на проїзд?
У Кривому Розі через невиплату зарплати й «ковідних» протестували медики