Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Проєкт освітлення дніпровської вулиці переміг у міжнародному конкурсі

Проєкт освітлення бульвару мистецтв на вулиці Короленка у Дніпрі став переможцем у щорічному конкурсі світлового дизайну «LIT Awards» — глобальній премії інноваційних проєктів у галузі світлового дизайну. Це — перше місце серед міського освітлення у світі і нині єдина така перемога для України. Дніпро здобув її серед конкурсантів із понад сорока країн-учасниць.

Нині першість унікальній дніпровській вулиці присудили у категорії «Landscape Lighting» (пейзажне освітлення) — на рівні із, зокрема, Музеєм у Чанде, мостом Хебей Янча у Пекіні (Китай) та площею Wessels в Осло (Норвегія).

Освітлення вулиці Короленка дійсно унікальне — воно змінюється залежно від пори року або святкових днів. Функціональне та естетичне — «живе» освітлення та інтерактивні інсталяції — саме це вразило незалежних експертів премії «LIT Awards», переконаний представник підрядної організації ПП «Експолайт» Микола Каблука: «У світовому масштабі цінують унікальні речі. Це — світловий дизайн із глибоким розумінням архітектури. Тут дуже важлива синергія з авторами цього проєкту, адже архітектура надзвичайно цікава».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.