Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Шпажист із Дніпропетровщини Богдан Нікішин здобув золоту медаль на всеукраїнському турнірі

Дніпрянин Богдан Нікішин виборов «золото» на Турнірі найсильніших фехтувальників країни. Це один з етапів Кубку України, повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Богдан Нікішин входить до зіркового топу українських спортсменів. Не раз підкорював світові та європейські змагання. У 2020-му відзначився бронзовою нагородою у Ванкувері. А цього сезону – перший національний старт і одразу «золото», – зазначив Олександр Пшеничников. 

Змагання проходили у Києві. Участь взяли майже 80 спортсменів з різних куточків України. Турнір складний – відбувався два дні.

«Це було наче два окремих змагання. Усі фехтувальники боролися за нагороди у перший день. На другий починали все з початку. Переможця визначали за сумою балів, – розповів Богдан Нікішин. – Ми вперше за декілька місяців знову змогли випробувати свої сили». 

Турнір найсильніших фехтувальників України – підготовка до останнього відбіркового виступу за олімпійську ліцензію.

Богдан Нікішин – заслужений майстер спорту України, чемпіон світу, багаторазовий призер різних світових та європейських чемпіонатів. А ще офіційний кандидат на участь в Олімпійських іграх у Токіо.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.