Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Тепер послугу «єМалятко» можна отримати у 49 ЦНАПах Дніпропетровщини

Замість бігу різними інстанціями та нескінченних черг – 20 хвилин у центрі адмінпослуг. Все, що потрібно батькам новонародженого, аби оформити на нього документи. Послугу «єМалятко» вже запустили 49 ЦНАПів області. Ще 4 готуються до її підключення. Про це повідомила заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

«Цифрову послугу «єМалятко» держава запустила минулоріч. Все – аби полегшити життя батькам немовлят. Сервіс дозволяє швидко оформити безліч документів, пов’язаних із появою на світ нового члена родини. Спочатку він був доступний лише для мешканців Дніпра та Кривого Рогу. Натомість тепер запрацював і в інших куточках регіону, – зазначила заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко. – Нині вже 49 ЦНАПів області готові надавати таку послугу. Тепер вона стала доступною навіть для мешканців найвіддаленіших населених пунктів». 

За 9 місяців у Лівобережному та Правобережному офісах ЦНАПу Дніпра зручним сервісом вже скористалися майже півсотні людей.

«Заяву на комплексну послугу «єМалятко» оформляє наш адміністратор на порталі «Дія». Батькам навіть не треба нічого писати. Вони мають лише перевірити внесені дані та поставити підпис. На все – максимум 20 хвилин, – сказала начальниця Правобережного відділу ЦНАПу Дніпра Ліна Цумер. – Отримати свідоцтво про народження можна вже наступного дня. Це дуже зручно. Головне – швидко і без черг».

Нині на Дніпропетровщині ще 4 ЦНАПів готуються надавати послугу «єМалятко». У Марганці та Зеленодольській, Софіївській, Ляшковській територіальних громадах.

Онлайн-сервіс «єМалятко» – перша в Україні комплексна послуга з підставою «життєва подія».  Вона дозволяє оформити свідоцтво про народження дитини, її громадянство, державну допомогу при народженні дитини. А ще – отримати індивідуальний податковий номер, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та інші документи.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «єМалятко»: як отримати послугу в Кривому Розі?
9 років мережі ЦНАП: як змінилися адмінпослуги для українців за цей час
Свідоцтво про народження відтепер можна отримати Укрпоштою
Які послуги надають у Дніпрі при народженні дитини
Все більше українських батьків користуються комплексною послугою єМалятко