Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Тиждень тому жителі Кам’янського перекривали дорогу через комунальні проблеми: що змінилось

У міській раді Кам’янського, що на Дніпропетровщині, створили спеціальну комісію, яка розглядає житлово-комунальні проблеми мікрорайонів “Соцмісто” та “БАМ”, після того, як 23 січня мешканці цих житломасивів вийшли на акцію протесту.

Утім, такий формат діалогу із владою не влаштовує громадськість, повідомив в ефірі Українського радіо UA: Дніпро організатор акції протесту та керівник громадської організації «Сильні духом» Сергій Худович, пише Суспільне.

За його словами, учасники протесту вимагали створення робочої групи із залученням фахівців, які б мали розробити чіткий план, щоб розв’язати проблеми з опаленням раз і назавжди. Утім, під час засідання комісії виникає більше запитань, ніж відповідей, каже він.

«Наприклад, стало відомо, що проєкт про перехід житлових масивів на електроопалення не було, а паспортів готовності будинків до опалювального періоду в природі не існує. Так, влада начебто вислуховує проблеми, щось робить, але це все лише «на показ». Комісію створили, щоб «приспати» активні настрої людей», – вважає Сергій Худович.

Як повідомив перший заступник міського голови Кам’янського Олександр Чернишов, створення комісії знизило градус напруги у суспільстві.

Під час морозів із 2 тисяч будинків проблеми виникли лише у 45, на «гарячу» лінію поскаржилося тільки три людини, повідомив він. За його словами, усі комунальні аварії вже ліквідували.

«Ми закупили півтори тисячі батарей, якщо комусь холодно, ми можемо надати їх безкоштовно. І хоча комісія створювалася, щоб вирішити житлово-комунальні проблеми мікрорайонів “Соцмісто” та “БАМ”, мешканці мають й інші питання. Це й освіта, ремонти шкіл і садочків, тарифи та субсидії. Тому це набуло формату особистих прийомів», – сказав посадовець.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Вугілля наступає на Кам’янське!
У Кам’янському затверджено порядок розгляду електронних петицій
У Кам’янському ЦНАП запрацював муніципальний чат-бот «СВОЇ»
Бюджет участі 2021: у Кам’янському триває голосування за громадські проєкти
ДніпроОДА розбирається в ситуації довколо реконструкції кам’янської школи №20