Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У 2021-му на Дніпропетровщині продовжать ремонтувати трасу Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя

У 2021-му на Дніпропетровщині продовжать ремонтувати трасу Н-23. Приведуть до ладу ділянку від Кривого Рогу до Запоріжжя. Про це повідомив голова Укравтодору Олександр Кубраков під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Загальна наша мета – відновлення 24 тис км основної мережі доріг. Рухаємось за маршрутним принципом. Пріоритети наступні – міжнародні, національні, регіональні, територіальні дороги», – зазначив Олександр Кубраков.

У планах на 2021-й – продовжити ремонт національної дороги Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя.

У 2020-му дорожники вже оновили більш ніж 100 км траси – у Кіровоградській та Дніпропетровській областях. З них на Дніпропетровщині – 23,4 км.

«Подали до облради перелік обєктів, які плануємо реконструювати та побудувати у 2021-му. Його мають розглянути депутати на найближчій сесії. Серед пропозицій – ремонт 97 км місцевих доріг та 5 мостів»,  сказав заступник голови Дніпропетровської  облдержадміністрації Максим Беспальчук.

Цьогоріч в Україні за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планують побудувати та відремонтувати 4,5 тис км державних та 2 тис км місцевих доріг.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.