Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Дніпрі фінішувала акція «Теплом зігріємо серця» для дітей бійців АТО/ООС та переселенців

115 дітей з міста Дніпро та Сурсько-Литовської громади отримали подарунки в рамках доброчинної акції «Теплом зігріємо серця» від «Спілки Української Молоді». Це всесвітня молодіжна організація, яка заснована у 1925 році і має свої крайові структури в 12 країнах світу, повідомляє Днепр вечерний.

Гостинці від ровесників з Канади та Великої Британії отримали сини і доньки бійців АТО/ООС та діти з родин внутрішньо-переміщених осіб.

Через карантинні обмеження цьогорічний формат акції зазнав змін, але незмінною залишилась атмосфера щирості та вдячності нашим захисникам.

Під час проведення акції в різних локаціях, голова Дніпровського осередку Ольга Іванова познайомила дітлахів та їхніх батьків із діяльністю «СУМ» і запросила бажаючих до лав організації.

Звісно, ми не в змозі охопити акцією всіх дітей зазначених категорій у Дніпрі. Цього року ми передали подарунки дітям від 1 до 14 років з трьох локацій. В Сурсько-Литовській ТГ акція охопила всіх дітей, які мешкають в громаді, — зазначила Ольга.

На жаль, через карантинні обмеження, ми, члени Дніпровського осередку, не змогли провести Родинний фестиваль у рамках акції, який ми проводили в минулі роки, — додає кординаторка акції у Дніпрі Оксана Горова. — Але, все ж таки, під час вручення подарунків ми намагались передати промінчики щирості та добра від української діаспори світу — членів СУМ.

Дітлахи з радістю та цікавістю вивчали подарункові набори, до складу яких увійшли: наплічники, набори постільної білизни, теплі пледи, пляшки для води, іграшки, парасольки, рукавички, шапки, шкарпетки, олівці, настільні ігри та солодощі. Все підібрано з урахуванням статі та віку дітей.

Переважна більшість дітей отримала подарунки вперше та були приємно вражені й схвильовані такою увагою до них. А дехто отримав такі подарунки вдруге і зізнається, що чекав на них із нетерпінням!

Організатори повідомили, що подібні подарунки отримали діти в Кагарлику, Калуші, Краматорську, Львові, Миколаєві, Сквирі, Тернополі та Хмельницькому.

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їхнього проживання чи віку.

Варто зазначити, що минулорічна акція «Теплом зігріємо серця» охопила понад 2,5 тисячі дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки, та дітей військовослужбовців. Загалом за 6 років проведення акції більш ніж 12,5 тисяч дітей отримали подарунки.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: