Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Дніпрі та Кривому Розі планують оновити громадський електротранспорт

У 29 містах України планують придбати майже 1 тис нових трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метро. Залучатимуть кошти Європейського інвестиційного банку. Перемовини про закупки ведуть і Дніпро та Кривий Ріг. Про оновлення міського громадського транспорту стало відомо під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Спільно з Європейським інвестиційним банком оновлюємо близько 1000 одиниць громадського транспорту у 29 містах, – наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій. – Відходимо від моделі маршрутних таксі. Громадяни матимуть якісний сервіс».

Вже ведуть перемовини з європейськими банками два міста Дніпропетровщини. Це Дніпро і Кривий Ріг. У планах місцевої влади – оновити вагони трамваїв та метро.

«Оновлення громадського транспорту – не лише комфорт для містян. Сучасні машини більш екологічні та економні», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук. 

Програма оновлення громадського транспорту в містах України розрахована на 2021-2022-й. Європейський інвестиційний банк готовий надати кредит на 22 роки.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: