Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Дніпрі визначили перевізників на міських автобусних маршрутах

19 лютого у Дніпрі обрали переможців конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах. Від 9 автопідприємств надійшло 16 пропозицій. На етапі перевірки одного претендента зняли з конкурсу через невідповідність вимогам чинного законодавства.

«Конкурсний комітет розглянув усі подані пропозиції. За процедурою відкрили конверти № 2, і стало відомо, на які з маршрутів претендують перевізники. Після цього визначили кількість балів по кожній із пропозицій. У нас залишилися маршрути, на які взагалі не було претендентів, – № 45, 57, 66, 76, 79, 116, 122, 126. Також на виставлений маршрут № 56 претенденти пропонували автобуси малої місткості, що не відповідає умовам конкурсу. Тож ці маршрути буде оголошено у наступному конкурсі», – прокоментував заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко.

Зі свого боку спеціаліст сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков зазначив: «Зміни відбулися на маршруті № 40, де замість автобусів маленької місткості вийдуть автобуси середньої місткості. На маршрутах № 127, № 64 та № 64-Г додадуть автобуси великої місткості. З усіма переможцями буде укладено договори терміном на 5 років».

Переможцями конкурсу стали:

Маршрути № 34, № 111 – ТОВ «Автотранссервіс»;
Маршрут №37 – ТОВ ВФ «Технополіс»;
Маршрут № 40 – ПП «Зігфрід»;
Маршрути № 64, 64-Г, 153 – ТОВ «С.М.І.Т»;
Маршрут № 127 – ТДВ «11205».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі відкрили конкурсні пропозиції автопідприємств на обслуговування 16 маршрутів міста