Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Кривому Розі представили систему «Custody Records»

У м. Кривий Ріг представниця управління дотримання прав людини Наталія Урман представила особовому складу систему «Custody Records».

Нарада відбулася 12 лютого у Криворізькому районному управлінні поліції.

Наталія Урман повідомила, що головною метою системи є опікування над особами, які перебувають під контролем поліції – з моменту їхнього фактичного затримання до обрання судом запобіжного заходу, направлення особи до слідчого ізолятора або звільнення з-під варти. Наталія Урман нагадала, що вперше система була запроваджена у 2016 році у Дніпропетровській області.

«На сьогодні вона вже використовується у чотирьох ізоляторах тимчасового тримання нашої області, а розширення масштабного проєкту «Custody Records» є ключовим у  впровадженні засад дотримання прав затриманих та поліцейських. Вона є одним з пріоритетних напрямків роботи поліції у 2021 році», —  підкреслила представниця Управління дотримання прав людини.

За її словами, впровадження в роботу поліції сучасних електронних систем підвищить якість надання поліцейських послуг.

«В рамках проєкту «Custody Records» буде вестися відеозйомка всіх дій, що відбуваються із затриманими особами. Вона потрібна для гарантування дотримання прав людини в поліції. Також система відеонагляду зможе убезпечити правоохоронців від можливих провокацій», — розповіла вона.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.