Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


В Україні узаконили дистанційну та надомну роботи: коментар дніпровських експертів

Адвокатка Майя Сергєєва на пресконференції в ІА Мост-Дніпро повідомила, що 4 лютого 2021 року прийняли законопроєкт 4051, яким внесли зміни до Кодексу законів про працю України. Станом на 11 лютого 2021 року Закон не підписаний Президентом, опублікування закону відбудеться після підписання. Закон набуде чинності з дня опублікування.

Майя Сергєєва розповіла про визначення дистанційної роботи згідно із законопроєктом.

«Дистанційна робота — це звичайна інтелектуальна праця з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Місце роботи — поза офісом роботодавця і будь-яке на вибір працівника, наприклад, будинки, в кафе, в коворкінгу. При цьому роботу в офісі можна поєднувати, якщо про це домовитися і зафіксувати в трудовому договорі. Типову форму трудового договору має затвердити Мінекономіки. Режим роботи розподіляється працівником самостійно, при цьому фіксується тільки час відпочинку (період відключення), а тривалість робочого процесу ні (норма щодо 40 годинного тижня не застосовується). Важливий лише результат, який приймається за актом прийому-передачі, а не робочий процес«, — повідомила вона.

При прийомі на дистанційну роботу роботодавець проводить інструктаж (навчання) з питань охорони праці та протипожежної безпеки з використання техніки, при цьому можна буде ознайомити / проінструктувати дистанційно. Факт ознайомлення буде підтверджуватися електронними листами, з обов’язковим зазначенням електронних адрес у трудовому договорі.

Майя Сергєєва поінформувала про визначення надомної роботи, прописане в законопроєкті.

«Надомна робота — це звичайна ручна фізична праця з використанням технічних засобів (інструментів, пристосувань, інвентарю), необхідних для виробництва продукції, надання послуг, виконання робіт. Місце роботи за місцем проживання або в інших приміщеннях, крім виробничих або робочих приміщень роботодавця, але воно повинно бути чітко вказано. Змінити його працівник самостійно не зможе, тільки за згодою роботодавця«, — сказала вона.

Режим роботи поширюється на працівника за загальними правилами (звичайна тривалість робочого дня або скорочена для певних категорій), якщо в трудовому договорі не буде вказано інше. Якщо працівник розділяє робочий час на власний розсуд, дотримання норм — його турбота. Важливий лише результат, який приймається за актом прийому-передачі. Облік виконаної роботи і контроль здійснює роботодавець.

Також дніпровська адвокатка розповіла про обов’язки роботодавця.

«Усім необхідним (обладнанням, інструментами, матеріалами) забезпечує працівника роботодавець. При цьому роботодавець може укласти договір про повну матеріальну відповідальність, якщо працівнику виповнилося 18 років. При прийомі на роботу і в період роботи роботодавець проводить інструктаж (навчання) з питань охорони праці та протипожежної безпеки з використання техніки, яка передана працівнику. При цьому опція віддаленого ознайомлення для надомників неможлива«, — резюмувала вона.

Економічний експерт Михайло Крапивко зазначив, що законопроєкт на перший погляд виглядає добре і сучасно, але несе в собі приховану загрозу для бізнесу.

Робота вдома, як і компенсація за використання своєї техніки, існувала раніше. Законопроєкт стер відмінності між дистанційною роботою і ФОП.

«Тепер договори з ФОПамі є формою дистанційної роботи. Отже роботодавець і працівник не доплатили в бюджет близько 40% податків: 22% — ЄСВ, 18% — податок на фізосіб і 1,5% військового збору«, — сказав він.

Економічний експерт заявив, що такі зміни несуть реальну загрозу для бізнесу.

«Довести, що якийсь журналіст або програміст працює як ФОП і продає свої матеріали, буде дуже складно. А закони, які мають подвійне значення, трактуються на користь держави. Тому нічого хорошого в прийнятті даного законопроєкту немає — з’являються тільки нові загрози для бізнесу«, — вважає Михайло Крапивко.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.