Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Баскетболістки «Прометея» із Кам’янського готуються до фінальних ігор європейської жіночої ліги

Жіночій команді «Прометей» із Кам’янського – менше року. Дебютний баскетбольний сезон видався вдалим. Дівчата вже здобули Кубок України.  Нині борються у півфіналі національного чемпіонату. А ще готуються до ігор європейської жіночої ліги. Вони – у четвірці фіналісток.

У «скарбничці» дебютанток – жодної поразки в Чемпіонаті України. Все – завдяки завзятим тренуванням та злагодженим діям всієї команди, впевнена гравчиня Вікторія Кондусь.

«Перемагати нам допомагають бойовий настрій, віра у власні сили, підтримка вболівальників і дружба», – сказала Вікторія Кондусь.

Тренування баскетболісток нагадує репетицію оркестру. Кожна робить власний внесок у результат.

«Тренуватися «на повну» та максимально віддаватися грі – вимоги наших наставників. Я – захисник. Та іноді переходжу в напад», – поділилася гравчиня Юлія Мусієнко.

Диригент у команді – тренер. На початку тренування – психологічне налаштування. Потім – розминка, розтяжка. Вправи для «розігріву» та відпрацювання тактики гри.

«Для перемоги команди кожен спортсмен має подолати захист «незримого» суперника – баскетбольного кільця. Воно – на висоті 3 м 5 см. Попасти туди м’ячем непросто. Тому на тренуваннях окрема увага – кидкам», – розповів тренер Кирило Большаков. 

Нині у дівчат із «Прометея» – ігри плей-офф за вихід у фінал Чемпіонату України.

«Понад два роки тому ОДА осучаснила спорткомплекс «Прометей» у Кам’янському. Облаштували новітню арену з паркетом рівня NBA. Там створили професійні команди, які гідно представляють наш регіон і країну на національних та міжнародних змаганнях», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

«Маємо чудову базу. І ремонт, і паркет – на найвищому рівні. Все – для результатів та досягнення цілей», – наголосила капітан команди Ольга Дубровіна.

Вже 3 та 4 квітня у Мінську «Прометей» зіграє у «фіналі чотирьох» EWBL.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.