Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Держпродспоживслужба готує до впровадження проєкти Е-споживач та Е-продукти

Держпродспоживслужба готується до впровадження проєктів цифрової трансформації захисту споживачів (Е-споживач) та цифрової трансформації безпеки харчових продуктів (Е-продукти). Вони є серед 94 проєктів, які нещодавно презентував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, та які планують реалізувати протягом найближчих трьох років.

«Співпраця з Мінцифри в напрямку діджиталізації процесів та впровадження сучасних електронних сервісів є важливим напрямком нашої роботи, — зазначає Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. — Адже це прозорість та зручність для користувачів».

У проєкті Е-продукти передбачена можливість електронної реєстрації операторів потужностей ринку та проведення експертиз, видачі електронних сертифікатів та дозволів, створення та модернізацію інформаційних систем автоматизації роботи фіто- та ветеринарних лабораторій, контролю за інфекціями, запровадження інтерактивної публічної системи з доступом до інформації щодо вимог безпеки до харчових продуктів та доступ до зовнішніх ринків.

Проєкт Е-споживач надасть можливість споживачам подавати скарги онлайн лише за декілька кліків. Крім того, проєктом передбачається створення відповідної служби підтримки споживачів.

«Ці проєкти автоматизують та значно пришвидшать процеси, на які сьогодні витрачається дуже багато часу, — зазначив Анатолій Вовнюк, заступник Голови Держпродспоживслужби з діджиталізації. – Спільна робота з Міністерством цифрової трансформації є для нас дуже важливою. І отримання послуг в електронному форматі, швидко, прозоро та без черг скоро стане нашою реальністю, до якої ми прямуємо».

Дізнатися більше про проєкти цифрової трансформації можна /за посиланням/. Вже за кілька місяців портал перетвориться на простий та зрозумілий дашборд з конкретними прізвищами відповідальних за реалізацію проєктів і рейтингом ефективності.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Е-прописка у Кривому Розі: підсумки за 2021 рік
Добірка новин у сфері адмінпослуг та адмінпроцедури за грудень 2021
У Дії запустили сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії
Водійське, техпаспорт та студентський квиток у Дії прирівняли до паперових
“Цифровізація на Дніпропетровщині”. Скільки громад в області отримали інтернет-субвенцію