Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпропетровщина – серед лідерів України за кількістю вакцинованих людей

На Дніпропетровщині триває вакцинація від коронавірусу. Область – серед лідерів України за кількістю щеплених людей. Вже вакцинували понад 16,7 тис мешканців. Про це стало відомо на пресконференції у Дніпропетровській ОДА. 

«Кожен день імунізуємо понад 1 тис мешканців. Загалом щеплено більш ніж 16,7 тис», – повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька. 

В області продовжують імунізацію медпрацівників та людей віком 80+. Працюють 9 мобільних бригад та 188 амбулаторних пунктів щеплення. Найближчим часом запрацюють усі 208.

Завершують формувати списки людей, які не можуть самостійно прийти на вакцинацію. Їм та членам їх сімей робитимуть щеплення вдома.

«Попередньо вже підрахували кількість освітян, бажаючих щепитися. Зокрема, тих, які будуть залучені до ЗНО», – сказала Тетяна Квітницька. 

Записатися на щеплення можна у сімейного лікаря, онлайн на порталі Дія та зателефонувавши до  контакт-центру МОЗ України.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 21,5 тис мешканців Дніпропетровщини зробили щеплення від коронавірусу трьома дозами
Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів про вакцинацію
Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня
Понад 10 млн українців згенерували COVID-сертифікати в Дії
427 людей захворіли, 300 – одужали: COVID-статистика Дніпропетровщини за добу