Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпропетровщину перевели до «помаранчевої» карантинної зони

На Дніпропетровщині – «помаранчевий» рівень карантину. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ та НС. Тепер область за крок до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки. Про це сповістив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«Пандемія набирає обертів. Маємо стійке збільшення кількості активних випадків COVID-19. В області встановили  «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки. Він сигналізує про потенційну небезпеку і наближення до «червоної» зони», – зазначив Володимир Орлов.

В області посилять контроль за дотриманням карантинних обмежень, додав Володимир Орлов.

«Усі дії облдержадміністрації спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Медзаклади регіону забезпечені усім необхідним. Мешканці мають пам’ятати про прості правила особистого захисту: маски, соціальна дистанція, антисептики», – наголосив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА.

Нині на Дніпропетровщині – 83909 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Вже 72363 мешканці регіону одужали, 2216 – померли.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпропетровщину перевели до «жовтої» карантинної зони
Правила роботи у жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки
Як українці дотримуються заходів безпеки проти COVID-19: результати опитування
Як організувати ефективну роботу консультативно-дорадчих органів (ВІДЕО)
14 з 86 громад Дніпропетровщини не мають громадських, молодіжних та підприємницьких рад: у чому причина