Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпровський академічний театр драми та комедії запрошує на велику прем’єру за п’єсою Чехова

У подарунок глядачам від Дніпровського академічного театру драми та комедії – прем’єра. Нове трактування «Вишневого саду» Чехова. П’єсу покажуть 27 і 28 березня. Про це повідомили в управлінні культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Прикрасити вечори допоможуть вистави Дніпровського академічного театру драми та комедії. Актори запрошують зануритися у яскравий світ цікавих постановок», – зазначили в управлінні.

Щомісяця на сценах театру дають 20-25 вистав. Загалом їх у репертуарі майже півсотні. За останні два роки – 17 прем’єр.

«Наш березневий репертуар має велику палітру вистав. Він різножанровий, на будь-яку аудиторію. До Всесвітнього дня театру підготували й прем’єру – «Вишневий сад». Додали класичній п’єсі сучасного погляду, незвичні декорації та сценографію», – розповів директор-художній керівник театру Сергій Мазаний.

Для дорослих театр пропонує анатомічну драму «Номер 5». А ще комедію «Всі чоловіки «ЗРАДЖУЮТЬ».

Парам – добра, чуттєва та легка романтична мелодрама «Діагноз: кохання!». Події розгортаються в Одесі.

Поціновувачам грузинського колориту – захоплююча, барвиста та смішна музична комедія «Ханума». З національною музикою, танцями, легендами і тостами.

Останньою у березні покажуть ліричну мелодраму «Ключі від серця». Про самотніх чоловіка і жінку, що зустрілися одного разу в парку на лавці.

Глядачів чекають за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 97.  Довідки за тел.: (056) 377-49-58, (099) 769-04-77.

 

Переглянути березневий репертуар можна за посиланням.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: