Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Індекс благополуччя молоді: на якому місці Дніпро

Дніпро увійшов до п’ятірки міст з найкращими результатами «Індексу благополуччя молоді», посівши 4 місце в Україні. Індекс благополуччя молоді – це комплексний індекс, який включає 49 показників за 7 напрямками: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

«Дніпро увійшов до п’ятірки найкращих, а значить багато його параметрів є збалансованими.  Індекс благополуччя молоді тісно пов’язаний з усім, що відбувається у місті. Цей показник дуже сильно впливає на розвиток мегаполіса та на його досягнення. Перш за все, наша молодь почуває себе досить захищено, має багато можливостей, може брати участь у житті міста завдяки інформаційним технологіям. Це процес взаєморозвитку», –  зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Згідно умов ініціативи на сайті міської ради з 24 листопада по 24 грудня 2020 року було впроваджено платформу та проведено опитування молоді. Участь у ньому взяли 817 дніпрян віком від 14 до 35 років. Це найбільший показник серед усіх міст в Україні. Найвищий бал опитування – одиниця, Дніпро набрав 0,7.

«За результатами опитування рівень задоволення молоді життям у Дніпрі є досить високим. Приємно, що у нас є свідомі молоді люди, які долучилися не тільки безпосередньо до опитування, а й до організації цього процесу», – сказала заступниця директора – начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Дар’я Біла.

За словами представника фонду ООН у галузі народонаселення Дмитра Куліка, опитування Індексу благополуччя молоді – це один з інструментів, який допомагає молоді комунікувати з міською владою.

«Індекс благополуччя молоді – це потужний інструмент для формування молодіжної політики в місті, з урахуванням найбільш важливих критеріїв. У свою чергу, міська влада завдяки показникам індексу може зрозуміти, у які напрямки слід інвестувати кошти для розвитку», — сказав Дмитро Кулік.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Які спеціальності цікавлять майбутніх вступників: результати опитування
Молодь Дніпропетровщини запрошують долучитися до всеукраїнського конкурсу есе та малюнків
Молодь Дніпропетровщини запрошують пройти онлайн-курс з життєстійкості
Понад 40 тонн гуманітарної допомоги: молодь Дніпропетровщини долучилася до допомоги шелтерам
У Дніпрі обговорили можливості розвитку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб