Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Катастрофа Іл-76: у суді Дніпра терористів «ЛНР» засудили до довічного ув’язнення

Красногвардійський районний суд Дніпра 16 березня виніс вирок Ігорю Плотницькому, Олександру Гуреєву та Андрію Патрушеву за організацію збиття літака Іл-76 – довічне ув’язнення без конфіскації майна.

Обвинувачених судили заочно, бо вони перебувають у розшуку, повідомляє Суспільне.

Суд також зобов’язав їх виплатити родичам загиблих по 500 тисяч гривень за заподіяну моральну шкоду.

«Ми вважаємо, що доказова база була зібрана у повному обсязі, прокурор обґрунтував своє бачення цієї справи, ґрунтуючись на тих доказах, котрі були здобуті слідчими у ході досудового розслідування. Всі вони у повному обсязі були перевірені у суді й на підставі них судом встановлений обвинувальний вирок щодо цих осіб«, – повідомив начальник відділу Дніпропетровської обласної прокуратури Сергій Перхун.

«Найголовніше, що вирок є, тому що ми дуже давно на нього чекали. Вирок є. Яким чином вони будуть притягувати до відповідальності — я ще поки не знаю. Тому що реально притягнути їх до відповідальності поки неможливо, Росія їх не віддасть, самопроголошені «республіки» їх не віддадуть. Тому треба сподіватися на те, що завдяки цьому вироку вони не зможуть поїхати до Європи, наприклад, чи до інших країн«, – розповів адвокат родичів загиблих Віталій Погосян.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.