Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Криворізьких котів визнали частиною екосистеми міста

Криворізьких котів визнали частиною екосистеми міста. На позачерговій сесії міськрада Кривого Рогу розглянула та одностайно підтримала відповідну петицію, яку подала на розгляд криворізька зоозахисниця Анастасія Іванова. Про це повідомляє Суспільне.

Авторка документу запропонувала регулювати чисельність безпритульних котів шляхом стерилізації та вакцинації. Також рекомендувати власникам житлових будинків та комунальникам відкрити котам доступ до підвалів та горищ, надати тваринам необхідний захист.

Такі документи схвалили у Дніпрі та Кам’янському. Попри те, що депутати від “Опозиційної платформи “За життя” Андрій Юріс та Вікторія Самойленко від “Блоку Вілкула” намагалися висміяти петицію зоозахисниці, а керівник профільного міського управління Іван Карий назвав документи, ухвалені в інших містах, суперечливими, петицію підтримали 47 з 48-ми депутатів, які прийшли на позачергову сесію.

«Давайте голосувати за те, що планета кругла, а людина – це Homo sapiens«, – говорить Андрій Юріс – депутат Криворізької міськради, “Опозиційна платформа “За життя”.

«Чому мова йде тільки про котів, а не, наприклад про мишей або кроликів?» – говорить Вікторія Самойленко – депутатка Криворізької міськради, “Опозиційна платформа “За життя”.

«Наголошую, це перший крок до розв’язання проблеми безпритульних котів. Таким шляхом пішли інші міста. Там підтримали петиції й ніхто не сміявся«, – говорить Анастасія Іванова – авторка петиції, зоозахисниця.

«У нас є повноваження як у органів місцевого самоврядування – гуманне поводження з домашніми тваринами. Треба займатися не лише відловом і стерилізацією собак, а також і стерилізацією котів. Щоб їх було менше, і не стояло б зараз таке питання«, – говорить Юрій Милобог – депутат Криворізької міськради, “Сила Людей”.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кривому Розі працює гуманітарний центр для переселенців та малозабезпечених сімей
Криворожан запрошують на толоку в «Центр відновлення військових і цивільних»
«Жінки потребують підтримки та захисту». У Кривому Розі запрацював жіночий простір “Вільна”
Надають понад півтисячі адмінпослуг: як працює Криворізький ЦНАП
Вулиці Джавелінів та Героїв Маріуполя: у Кривому Розі перейменували майже 200 топонімів