Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Майже 80 шкіл та ліцеїв Дніпропетровщини отримали сучасне обладнання для кабінетів та STEM-лабораторій

Майже 80 шкіл та ліцеїв Дніпропетровщини отримали сучасне обладнання для кабінетів хімії, фізики та біології. А ще – STEMлабораторій. Оснащення придбали державним коштом. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб. 

«Школи та ліцеї Дніпропетровщини отримали подарунки від держави. Це – оснащення для 25 кабінетів хімії, по 24 – фізики та біології, 5 STEM-лабораторій, – сказала Ольга Горб. – Вчителі пройшли навчання та вже працюють із новим обладнанням».

Новомосковська школа №6 отримала кабінет біології.

«Гадаю, це обладнання дасть поштовх для нових досягнень школярів у ЗНО, олімпіадах та наукових дослідженнях», – сказав директор школи №6 Олександр Коба.

У комплекті – електронні цифрові мікроскопи, інтерактивна дошка, комп’ютер для вчителя і ноутбуки для дітей. А ще – макети будови клітин та органів.

«Що таке біологія? Це наука про життя. На таблицях усе не поясниш. Тепер можу показати дітям, що таке коронарні судини чи аорта. Чим відрізняється вена від артерії. Що таке хромосоми і ДНК», – розповіла вчителька біології Ліана Гребцова. 

«Дуже сподобався кабінет. Вразили мікроскопи! Зможемо докладніше вивчати біологію. Дивитися на великому екрані презентації, картинки, таблиці. Уроки стануть цікавішими», – поділилася враженнями учениця 8 класу Новомосковської школи №6 Вероніка Мясоїд. 

Із новим кабінетом хімії тепер Новомосковська школа №18. Семикласник Вова Паськов зізнається – вивчати предмет стало легше та цікавіше.

«Мені дуже сподобалась дошка, вона сучасна і зручна. На ноутбуках є все, що треба – підручники, калькулятор. Можна навіть зошитами не користуватися», – сказав Вова. 

Вчителька хімії Ірина Ковальова додає – підготовка до уроку та лабораторних робіт тепер займає менше часу.

«Хімія це така наука, яку вивчити «на пальцях» або за зображеннями дуже важко. Потрібно бачити і відчувати. Тепер у нас є колекція моделей будови атомів. Маємо вдосталь реактивів для дослідів. Дітям цікаво працювати з інтерактивною дошкою, вони хочуть все випробувати», – сказала Ірина Ковальова.

З держбюджету на оснащення шкільних кабінетів області виділили понад 58,5 млн грн.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.