Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Медичні бригади Дніпропетровщини вакцинують від COVID-19 військовослужбовців

На Дніпропетровщині щеплення від коронавірусу роблять військовим. Імунізація триватиме декілька днів на території однієї з військових частин. Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька. 

«Продовжуємо нарощувати темпи імунізації в області, – зазначила Тетяна Квітницька. – За дорученням Міністерства охорони здоров’я України беремо участь у  вакцинації військових». 

У списку на вакцинацію – майже 1,2 тис солдатів та офіцерів військового містечка. Перед процедурою обов’язковий огляд у лікаря – вимірювання температури і артеріального тиску.

«Гарні  хлопці, всі на позитиві. Знаходяться під наглядом лікаря півгодини після вакцинації. За досвідом роботи знаю: якщо побічні ефекти і виникають, то здебільшого «дитячі». Температура невелика, легка слабкість. Боятися немає чого», – запевнила медична сестра Олена Синельникова. 

Першим зайшов на вакцинацію командир військової частини. Показали приклад й офіцери.

«Наше завдання – захистити від захворювання 100% особового складу. Тож проводили роз’яснювальну роботу. Розповідали, для чого потрібні щеплення», – сказав в.о. начальника медичної служби оперативного командування «Схід» Ігор Легута.

Військові йдуть на процедуру без остраху та з гарним настроєм.

«Погодився на вакцинацію без вагань. Добре, що є така можливість. Сьогодні отримав першу дозу препарату. Почуваюся добре. Ніяких побічних ефектів немає. Навіть місце уколу не болить», – поділився враженнями військовий Ярослав.

«Відчуття нормальні, все добре. Раджу усім вакцинуватися»,  – підтвердив і його товариш по службі Владислав. 

Загалом на Дніпропетровщині вакцинувалися від COVID-19 понад 5,2 тис мешканців області.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 21,5 тис мешканців Дніпропетровщини зробили щеплення від коронавірусу трьома дозами
Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів про вакцинацію
Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня
Понад 10 млн українців згенерували COVID-сертифікати в Дії
427 людей захворіли, 300 – одужали: COVID-статистика Дніпропетровщини за добу