Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Мешканцям Дніпропетровщини розповіли, як створити патронатну родину

Мешканці Дніпропетровщини можуть створити патронатні родини. У такий спосіб – допомогти хлопцям та дівчатам, які втратили батьків. Як це зробити, розповіли у службі у справах дітей облдержадміністрації.

«Патронатна родина – нова для України форма виховання. Хлопців та дівчат, які залишились без батьків, тимчасово влаштовують до нової сім’ї. Зазвичай, на термін до 3-х місяців, іноді – до півроку», – сказали у службі у справах дітей Дніпропетровської ОДА. 

Фахівці зазначають – для дітей це можливість не потрапити до притулку чи інтернату, поки вирішується їх подальша доля. Завдання патронатних вихователів – оточити  малих родинним затишком та турботою.

Створити патронатну родину може повнолітня людина із досвідом виховання дітей. Серед основних вимог – мати відповідні житлові умови. Потрібно пройти обов’язкове навчання за програмою, затвердженою Мінсоцполітики. Прийняти дитину в родину батьки зможуть тільки після успішного завершення курсів. За виховання вони отримують соціальні виплати.

Щоб стати патронатним вихователем, слід звернутися до служби у справах дітей. Або центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання.

Нині на Дніпропетровщині – три патронатні родини. Там виховують 7 діт

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Сімейні форми виховання: як у Дніпрі опікуються дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах
На Дніпропетровщині у патронатних родинах виховується 31 дитина
8 патронатних родин Дніпропетровщини готові влаштувати до себе дітей на тимчасове проживання
У 2021-му на Дніпропетровщині утворилося 14 патронатних сімей
Сімейні форми виховання: стан справ у Дніпрі