Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Молодіжний театр запрошує глядачів на «виставу у фойє»

У Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі покажуть «виставу у фойє». Постановку нового формату «Езоп» зіграють 25 та 27 березня. Чим ще дивуватимуть глядачів, розповіли в управлінні культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

«Класичні п’єси на сучасний лад, музичні казки, запальні комедії, філософські вистави. Репертуар березня у Молодіжному театрі насичений цікавими постановками. Нудьгувати глядачам не доведеться», – сказали в управлінні. 

У березні артисти зіграють три вистави за творами Миколи Гоголя, які отримали гран-прі на «Січеславні». Це комедія «Одруження», драмеді «Гравці» та містичний анекдот «Мертві душі».

«Створили новий формат вистав – «театр у фойє». Перша «ластівка» у такому стилі – постановка «Езоп». Це яскраве видовище, інтелектуальна вистава про життя та свободу давньогрецького філософа», – розповів директор-художній керівник театру Віталій Денисенко.

Підготували для глядачів і комедії – «Валіза…Кохання…Діаманти», «№13, або шалена ніч», «Мафія», «Мокра справа». Пристрасну виставу «Три ідеальні подружжя», іронічний детектив «Люблячі жінки Марселя».

Для дітей – драматичні вистави та лялькові казки. Серед новинок – «Пригоди у чарівному лісі» та «Хто подолає дракона».

20 березня зіграють музичну казку «Алі баба і розбійників юрба». 27-го покажуть лялькову виставу про повсякденні дива «Мері Поппінс».

Глядачів чекають за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 21.

Повний репертуар на березень – тут.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Обласні театри поїхали на гастролі Дніпропетровщиною
Опера-діамант, трагічний анекдот, пластична драма: репертуар театрів Дніпра у квітні
Січеславна-2021: На Дніпропетровщині нагородили переможців найпрестижнішого театрального конкурсу Придніпров’я
Областные театры Днепропетровщины возобновляют работу после карантина
Репертуар театра «Верим» в Днепре пополнится пьесами современных европейских драматургов