Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


На Дніпропетровщині кібербезпекою дітей опікуватимуться шкільні ювенали

У квітні в області запустять проєкт «ЮПІ». Вперше в Україні спеціально навчені ювенальні поліцейські працюватимуть просто в школах. Про це стало відомо на зустрічі з кібербезпеки дітей, що пройшла у Дніпропетровській ОДА.  

«Нині власні сторінки у соцмережах мають навіть шестирічки. Важливо навчити дітей безпечно користуватися ними. Проблему кібербезпеки школярів маємо вирішувати разом. ОДА, вчителі, батьки, психологи, поліцейські», – підкреслила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Проєкт «Ювенальний Поліцейський Інспектор» стартує в 7 школах області. У Кам’янському, Криничках, Нікополі, Новомосковську, Петриківці, Покровському Синельниківського району.

«Всі ювенали пройшли спеціальні тренінги. Говоритимуть зі школярами, батьками, вчителями. Про те, як уберегти дитину від небезпеки в соцмережах. Куди звертатися у разі кіберзагроз», – розповіла начальниця відділу управління ювенальної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Наталія Лазаренко.

Схильність до спілкування у соцмережах – один із видів підліткової залежності. Допомогти дитині позбавитися її можуть саме батьки, наголосив керівник психологічної служби системи освіти Дніпропетровської області Віктор Мушинський.

«Найбільш ефективний метод боротьби з кібернебезпекою – не батьківський контроль. А емоційний контакт з дитиною. Коли вона може вільно поділитися переживаннями, почуттями, думками», – сказав Віктор Мушинський.

До зустрічі у ДніпроОДА долучилися освітяни, поліцейські, соціальні педагоги, психологи, батьки. Частина учасників приєдналася онлайн.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Захист персональних даних: як вберегтися від хакерів?
Як захиститися від кібершахраїв: новий освітній серіал Мінцифри
Нові ЦНАПи, інтернет-субвенція, тренінги для держслужбовців: публічний звіт Дніпропетровської ОДА
АТОвців Дніпропетровщини навчають кібербезпеці