Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині стартував новий сезон обласного талант-фесту «Z_ефір»

На Дніпропетровщині стартував новий сезон обласного талант-фесту «Z_ефір». Конкурс – для дітей 5-16 років. Про цьогорічні особливості фестивалю розповіла заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб під час пресконференції.

«Два роки поспіль організовували на Дніпропетровщині фестиваль «Z_ефір». Юні «зірки» з різних куточків регіону вражали глядачів яскравими та креативними виступами. Раді повідомити, що після річної перерви наймасштабніший обласний дитячо-юнацький конкурс талантів повертається», – сказала Ольга Горб. 

Цьогоріч «Z_ефір» проходитиме у два тури, додала Ольга Горб. Перший вже стартував в Instagram та триватиме до кінця травня.

Другий тур відбудеться наживо восени 2021-го. Переможців оголосять у грудні на урочистому гала-концерті.

«Учасники змагатимуться у двох вікових групах: 5-10 та 11-16 років. Запрошуємо показати свої таланти вокалістів, музикантів, танцюристів та артистів оригінального жанру. Виступати можна як сольно, так і колективом. Оцінюватиме номери професійне журі», – розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА.

Аби взяти участь у конкурсі, слід підписатися на сторінку фестивалю, завантажити IGTV-відео виступу в свій Instagram та заповнити онлайн-анкету.

Перший сезон фестивалю «Z_ефір» відбувся у 2018-му. Більше – тут або у Facebook.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.