Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На порталі «Дія» ФОП можна оформити за 10 хвилин

Нині оформити ФОП за 10 хвилин – реальність. Все – завдяки порталу «Дія». На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський на всеукраїнському форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

Держава і бізнес мають працювати в команді. У них спільний інтерес – успішна та заможня країна, підкреслив Володимир Зеленський.

«Розвиток малого і середнього бізнесу – пріоритет для держави. Ще два роки тому можливість відкрити ФОП за 10 хвилин в Інтернеті здавалося фантастикою. Відкрити без черг, без купи паперових довідок. Сьогодні завдяки порталу «Дія» – це реальність», – сказав Глава держави.

Стати фізичною особою підприємцем можна просто онлайн. 10 хвилин – на оформлення заяви. Ще два дні – на реєстрацію. Свідоцтво ФОПівця заявник отримує в електронному вигляді. Послуга безкоштовна.

«На порталі «Дія» можна знайти і відповіді на часті запитання. А ще там багато підказок та роз’яснень для охочих стати підприємцями», – зазначила начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель. 

Всеукраїнський форум «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» проходить у Києві. Експерти обговорюють, як налагодити діалог малого та середнього бізнесу з державою. Онлайн-трансляція – тут.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 10 млн українців згенерували COVID-сертифікати в Дії
У Дніпрі розповіли, як подати заявку на отримання субсидії через портал «Дія»
У Дії запустили сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії
Водійське, техпаспорт та студентський квиток у Дії прирівняли до паперових
У яких сферах українці побачили найбільше покращення у 2021 році?