Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Перетворюємо петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну – Валентин Резніченко

Триває реконструкція петропавлівської школи №2. Роботи – обласним коштом. Будівлю утеплюють. Класи перетворюють на сучасні. Головна «фішка» – великі вітражі «у підлогу» на 1-му поверсі. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Для дітей – тільки сучасні технології. Реконструюємо школи регіону. Фасади утеплюємо і розфарбовуємо у яскраві кольори. Класи робимо комфортними», – розповів Валентин Резніченко.

Будівля петропавлівської школи №2 із новими покрівлею та вікнами. Вже майже половина фасаду – термомодернізована.

«Проєктом передбачили великі вікна у коридорах 1-го поверху. Вони додають світла і тепла. А ще – створюють естетичну фотозону. Адже «дивляться» на внутрішнє подвір’я. Там проходять шкільні свята», – сказала проєктантка Валентина Кас’янок.

Класи на 2-му та 3-му поверхах вже готові. Там навчаються діти.

«Задоволені, що саме наш заклад реконструюють. Вже маємо широкі, світлі коридори. Будівлю прикрашають великі вікна, – поділилася директорка Ольга Цимбал. – Школа стає сучасною. Дуже гарною. Дітям подобається».

Робота кипить на 1-му поверсі. Там фарбують стіни, на підлогу кладуть лінолеум. Приводять до ладу і їдальню, актову та дві спортивні зали.

«Як потеплішає, візьмемося за благоустрій. Облаштуємо спортивний майданчик. Для найменших учнів – ігрову зону. Буде і футбольне поле – з дренажною системою. Залишатиметься сухим і в дощ», – розповів виконроб Володимир Гищак.

У петропавлівській школі №2 – 670 учнів. Її реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кривому Розі оновлюють один з найстаріших ліцеїв міста
Другий поверх – на фініші: для учнів Лихівської громади осучаснюють опорний ліцей
Оновлюють за сучасними стандартами: у Божедарівці триває модернізація корпусу опорного ліцею
Нові класи, кабінети творчості, житло для вчителів: у Божедарівці осучаснюють школу
У Нікопольському районі реконструюють два дитсадки