Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до онлайн-навчання

Як масштабувати бізнес та вийти на нові ринки збуту? Власників мікро, малих та середніх підприємств Дніпропетровщини запрошують долучитися до програми «Практичні інтенсиви Grow up: Agro». Навчання проходитиме онлайн. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«Триденна навчальна програма – це серія практичних інтенсивів та менторських сесій. Її розробили для виробників та переробників молока і м’яса, овочів, фруктів та ягід, кондитерських виробів. А ще тих, хто займається аквакультурою – розведенням риб, раків, молюсків, водоростей. Для учасників, які пройдуть відбір, це гарна можливість підвищити ефективність своєї роботи та вдосконалити навички управління підприємствами»,  сказали у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Навчання проходитиме 18-20, 25-27 березня, 1-3 квітня. Обрати можна будь-яку дату. Аби долучитися до тренінгів, потрібно заповнити анкету.

Учасники дізнаються, зокрема, як побудувати ефективну систему управління компанією, підвищити конкурентоспроможність підприємств, розвивати канали продажів, пройти сертифікацію та знайти спільну мову з іноземними інвесторами.

Проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro» втілюють за підтримки програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО. Деталі – тут.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Медиків Дніпропетровщини запрошують на безкоштовне онлайн-навчання
Підприємців Дніпропетровщини навчать просувати свій бізнес у соцмережах
Бізнес-вумен Дніпропетровщини запрошують пройти онлайн-тренінги та позмагатися за грант
Нова можливість: підприємців-початківців запрошують на безкоштовне навчання