Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Понад 23 тис мешканців Дніпропетровщини відкрили ФОП через портал Дія

За рік понад 23 тис мешканців Дніпропетровщини відкрили ФОП онлайн – через портал Дія. Це найбільше в Україні. Про це на пресконференції в ОДА розповів керівник проєкту Дія Мстислав Банік.

«Для того, щоб відкрити ФОП на порталі Дія, потрібно заповнити лише десять полів у будь-який час. Кілька хвилин – і все, заява подана. Такою можливістю за рік існування порталу скористалися більш ніж 23 тис мешканців Дніпропетровщини», зазначив керівник проєкту Дія Мстислав Банік.

Мстислав Банік додав: Дніпропетровщина – одна із найактивніших областей з надання електронних послуг підприємцям.

Загалом на порталі Дія доступні понад 50 онлайн-послуг.

«Впроваджуємо діджиталізацію у регіонах. Закликаємо людей підвищувати рівень цифрової грамотності. Щоб надавати якісні послуги та отримувати гарну віддачу», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

Нині в Україні проходить Європейський тиждень цифрової грамотності. Це щорічна кампанія, покликана навчити українців користуватися електронними послугами. Для цього є окрема платформа «Дія. Цифрова освіта». Там доступні безліч навчальних матеріалів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дія буде приймати інформацію про житло, зруйноване ворогом з 2014 року
Як замовити довідку про доходи на порталі Дія?
Відтепер замовити дублікат або витяг документів можна на порталі Дія
Мешканці області можуть отримати грант від держави на розвиток бізнесу
Адмінпослуги й адмінпроцедура: підсумки червня 2022