Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Понад 23 тис мешканців Дніпропетровщини відкрили ФОП через портал Дія

За рік понад 23 тис мешканців Дніпропетровщини відкрили ФОП онлайн – через портал Дія. Це найбільше в Україні. Про це на пресконференції в ОДА розповів керівник проєкту Дія Мстислав Банік.

«Для того, щоб відкрити ФОП на порталі Дія, потрібно заповнити лише десять полів у будь-який час. Кілька хвилин – і все, заява подана. Такою можливістю за рік існування порталу скористалися більш ніж 23 тис мешканців Дніпропетровщини», зазначив керівник проєкту Дія Мстислав Банік.

Мстислав Банік додав: Дніпропетровщина – одна із найактивніших областей з надання електронних послуг підприємцям.

Загалом на порталі Дія доступні понад 50 онлайн-послуг.

«Впроваджуємо діджиталізацію у регіонах. Закликаємо людей підвищувати рівень цифрової грамотності. Щоб надавати якісні послуги та отримувати гарну віддачу», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

Нині в Україні проходить Європейський тиждень цифрової грамотності. Це щорічна кампанія, покликана навчити українців користуватися електронними послугами. Для цього є окрема платформа «Дія. Цифрова освіта». Там доступні безліч навчальних матеріалів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 10 млн українців згенерували COVID-сертифікати в Дії
У Дніпрі розповіли, як подати заявку на отримання субсидії через портал «Дія»
У Дії запустили сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії
Водійське, техпаспорт та студентський квиток у Дії прирівняли до паперових
У яких сферах українці побачили найбільше покращення у 2021 році?