Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Посилення карантину: як працює громадський транспорт Дніпра

З 24 березня у Дніпрі запроваджено додаткові карантинні обмеження відповідно до рішення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня. Зокрема, оновлені норми стосуються і проїзду в громадському транспорті.

Перевезення відбуваються у відповідності до кількості місць для сидіння у транспортному засобі. Водії та пасажири в салоні повинні обов’язково бути у засобах індивідуального захисту (маски, респіратори).

Введено додаткові обмеження для пільгового проїзду для тих категорій громадян, які мають на це право. Пільги діють виключно з 10:00 до 15:00. Ця норма не розповсюджується на учнів 1–4 класів. Для них безкоштовний проїзд – цілодобово. Згадані обмеження є тимчасовими, тобто діють з 24 березня по 13 квітня.

За словами спеціаліста департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Івана Васючкова, для забезпечення стабільного перевезення пасажирів уже сьогодні на 5 % збільшено кількість рухомого складу автобусів – з 909 до 954.

«На основні маршрути, які курсують з житлових масивів до центра, додали ще 45 машин. За потреби додаватимемо ще автобуси, щоб у місті не було транспортного колапсу. Наприклад, статистика тогорічного весняного локдауну, коли транспорт призупиняв роботу, показала – аби дістатися роботи, необхідно було в середньому додатково 1 год.–1 год. 20 хв. Сьогодні, за результатами ранкових спостережень, цей час збільшився на 10–20 хв. залежно від мікрорайону», – розповів Іван Васючков.

Він також зазначив, що з 24 березняk по місту працюватимуть шість мобільних бригад у складі представників поліції, муніципальної варти, департаменту транспорту та КП «Дніпровський електротранспорт». Вони перевірятимуть дотримання карантинних обмежень у громадських місцях, зокрема й транспорті. За порушення можна отримати штраф – до 510 грн.

Представник мерії також спростував чутки щодо запровадження спеціального режиму руху у транспорті – за спецквитками. Ця інформація не відповідає дійсності!

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: МОЗ збирається послабити карантин
З 11 травня у Дніпрі усі школи і дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі
Дніпропетровщина перейшла до жовтої епідемічної зони
На Великдень храми області будуть відкриті для вірян, але людей із симптомами хвороби просять залишатися вдома
Під час карантину збільшилася кількість скарг про порушення прав громадян